Calendar

All the latest dates and events.

Showing:

Add Filter:

  • NTLive Hold Date

    Thu 25 Jul 2019

    19:00-22:30
    Theatre
  • Edinburgh Festival - Rehearsals

    Mon 12 Aug 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Edinburgh Festival - Rehearsals

    Tue 13 Aug 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Edinburgh Festival - Rehearsals

    Wed 14 Aug 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Edinburgh Festival - Rehearsals

    Thu 15 Aug 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Edinburgh Festival - Rehearsals

    Fri 16 Aug 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Sat 17 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • CU Summer Camp

    Sat 17 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • CU Summer Camp

    Sun 18 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Sun 18 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Mon 19 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • CU Summer Camp

    Mon 19 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • CU Summer Camp

    Tue 20 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Tue 20 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Wed 21 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • CU Summer Camp

    Wed 21 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • CU Summer Camp

    Thu 22 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Thu 22 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Fri 23 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • CU Summer Camp

    Fri 23 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • CU Summer Camp

    Sat 24 Aug 2019

    All Day Event
    Axmouth, Devon
  • Sixth Form trip to Edinburgh Festival

    Sat 24 Aug 2019

    All Day Event
    Edinburgh
  • Piano Tuning

    Tue 27 Aug 2019

    10:30-18:00
    Hall and QE11
  • Pre Season Training: Hockey U14 Boys' & Girls' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football U13 Boys' & Girls' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U18 Boys' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Football U15 Boys' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey 1st XI Girls' - Time TBC (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    00:00-00:00
  • Pre Season Training: Hockey U15 Girls' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U16 Girls' (Ditton Field)

    Tue 27 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Football U18 Boys' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U15 Boys' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U16 Boys' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U13 Boys' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U13 Girls' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football U14 Boys' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football U14 Girls' (Ditton Field)

    Wed 28 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Piano tuning

    Wed 28 Aug 2019

    10:30-18:00
    Chapel and QE11
  • Pre Season Training: Hockey U14 Boys' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U14 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Netball U15 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football U13 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football U13 Boys' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Netball U13 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Netball U14 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U15 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U16 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U18 Boys' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U18 Girls' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Football U18 Boys' (Ditton Field)

    Thu 29 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Staff INSET

    Thu 29 Aug 2019

    08:00-16:00
    TBC
  • New Student Induction Day

    Fri 30 Aug 2019

    08:35-15:50
    London Road
  • Senior Girls' Hockey Preseason Tour

    Fri 30 Aug 2019

    All Day Event
    Dublin, Ireland
  • Pre Season Training: Hockey U13 Boys' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U13 Girls' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Netball U15 Girls' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Netball U16 Girls' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Netball U18 Girls' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U15 Boys' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U16 Boys' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Hockey U14 Girls' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Football U16 Boys' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    11:00-12:30
  • Pre Season Training: Football U18 Boys' (Ditton Field)

    Fri 30 Aug 2019

    11:00-12:30
  • New Student Induction (First Years)

    Fri 30 Aug 2019

    13:45-16:00
    Various
  • New Student Induction (Sixth Form)

    Fri 30 Aug 2019

    09:00-13:00
    Various
  • Pre Season Training: Hockey U12 Boys' (Ditton Field)

    Sat 31 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Hockey U12 Girls' (Ditton Field)

    Sat 31 Aug 2019

    09:00-10:30
  • Pre Season Training: Football or Netball U12 (Ditton Field)

    Sat 31 Aug 2019

    10:45-12:15
  • Senior Hockey Preseason Tour

    Sat 31 Aug 2019

    All Day Event
    Dublin, Ireland
  • Senior Hockey Preseason Tour

    Sun 01 Sep 2019

    All Day Event
    Dublin, Ireland
  • Autumn Term Begins

    Mon 02 Sep 2019

    All Day Event
  • Hockey: Girls' U18A Training Matches (home)

    Wed 04 Sep 2019

    14:00-16:00
  • Hockey: Girls' U18B Training Matches (home)

    Wed 04 Sep 2019

    14:00-16:00
  • Hockey: Girls' U18C Training Matches (home)

    Wed 04 Sep 2019

    14:00-16:00
  • Lower Sixth Welcome and Expectations Evening

    Wed 04 Sep 2019

    19:00
    Theatre
  • Instrument Fair

    Thu 05 Sep 2019

    13:00-13:55
    Hall
  • Hockey: Girls' U16A vs Sevenoaks School (away)

    Thu 05 Sep 2019

    16:45-17:45
  • Hockey: Girls' U16B vs Sevenoaks School (away)

    Thu 05 Sep 2019

    16:45-17:45
  • Hockey: Girls' U14A vs Sevenoaks School (away)

    Thu 05 Sep 2019

    15:30-16:30
  • Hockey: Girls' U14B vs Sevenoaks School (away)

    Thu 05 Sep 2019

    15:30-16:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Argentinian Touring Side (home)

    Fri 06 Sep 2019

    17:30-18:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Argentinian Touring Side (home)

    Fri 06 Sep 2019

    17:30-18:30
  • Hockey: Girls' U14A vs Argentinian Touring Side (home)

    Fri 06 Sep 2019

    16:30-17:30
  • Hockey: Girls' U14B vs Argentinian Touring Side (home)

    Fri 06 Sep 2019

    16:30-17:30
  • CCF

    Fri 06 Sep 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Football: Boys' U18A vs Kingston Grammar School 'Old Boys' (away)

    Sat 07 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Old Kingstonians (home)

    Sat 07 Sep 2019

    13:30-15:00
  • Hockey: Girls' U16B vs Old Kingstonians (home)

    Sat 07 Sep 2019

    15:00-16:00
  • Hockey: Girls' U13A Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13B Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13C Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U12A Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U12B Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U12C Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U12D Team Training (home)

    Sat 07 Sep 2019

    10:30-11:30
  • KGSBC Family Day

    Sat 07 Sep 2019

    10:30
    Sherriff Boathouse
  • Hockey Festival

    Sat 07 Sep 2019

    All Day Event
    Ditton Field
  • Football: Boys' U13A vs Eagle House (away)

    Mon 09 Sep 2019

    16:00-18:00
  • Life Drawing

    Tue 10 Sep 2019

    16:00-17:00
    Art1
  • An evening with Margaret Atwood

    Tue 10 Sep 2019

    19:00
    Theatre
  • Senior Prize Giving

    Wed 11 Sep 2019

    19:00-21:00
    Hall
  • Hockey: Girls' U18A vs St Georges 6s (away)

    Wed 11 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U18B KGS Internal Matches - 2nd XI and 3rd XI (home)

    Wed 11 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Hockey: Girls' U18C KGS Internal Matches - 2nd XI and 3rd XI (home)

    Wed 11 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Football: Girls' U13A vs Grey Court School (home)

    Fri 13 Sep 2019

    15:45-16:15
  • CCF

    Fri 13 Sep 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Football: Boys' U18A vs RGS, Guildford (home)

    Sat 14 Sep 2019

    13:00-14:30
  • Hockey: Girls' U16A vs St Benedict's School (home)

    Sat 14 Sep 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U16B vs St Benedict's School (home)

    Sat 14 Sep 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U13A vs St John's School, Leatherhead (away)

    Sat 14 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U13B vs St John's School, Leatherhead (away)

    Sat 14 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U13C vs St John's School, Leatherhead (away)

    Sat 14 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U13D vs St John's School, Leatherhead (away)

    Sat 14 Sep 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Girls' U12A vs St John's School, Leatherhead (home)

    Sat 14 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12B vs St John's School, Leatherhead (home)

    Sat 14 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12C vs St John's School, Leatherhead (home)

    Sat 14 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12D vs St John's School, Leatherhead (home)

    Sat 14 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13D Team Training (home)

    Sat 14 Sep 2019

    09:30-10:30
  • Football: Boys' U13A vs Willington Independant Prep School (away)

    Mon 16 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U13A vs Bournemouth Collegiate School (home)

    Mon 16 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Football: Boys' U13B vs Willington Independant Prep School (away)

    Mon 16 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Football: Boys' U13C vs Willington Independant Prep School (away

    Mon 16 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Netball: 1st VII Surrey Tournament (tbc)

    Mon 16 Sep 2019

    10:00-11:00
  • Life Drawing

    Mon 16 Sep 2019

    16:00-17:00
    Art1
  • First Year Bonding Day

    Mon 16 Sep 2019

    08:35-15:50
    Ditton Field
  • First Year Welcome Evening

    Tue 17 Sep 2019

    19:00-20:30
    Hall & Theatre & Hawkes
  • Hockey: Girls' U15A vs Chigwell School (away)

    Tue 17 Sep 2019

    15:30-16:30
  • Football: Boys' U18A vs Sutton Grammar School for Boys (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-16:30
  • Football: Boys' U18B vs Sutton Grammar School for Boys (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-16:30
  • Football: Boys' U18C vs Sutton Grammar School for Boys (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-16:30
  • Football: Boys' U13A vs St James Senior Boys' School (home)

    Wed 18 Sep 2019

    13:00-14:30
  • Football: Boys' U13A vs St James Senior Boys' School (tbc)

    Wed 18 Sep 2019

    13:00-14:30
  • Hockey: Boys' U18A vs The Portsmouth Grammar School (home)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Forest School (home)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B Kingston Grammar School Boys (home)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' 3rd XI vs Kingston Grammar School (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Wimbledon High School (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 1st VII vs Grey Court School (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 2nd VII vs Grey Court School (away)

    Wed 18 Sep 2019

    14:30-15:30
  • 6th F Art Society

    Fri 20 Sep 2019

    15:50-20:00
    National Portrait Gallery
  • Art Society: BP Portrait Awards (National Portrait Gallery)

    Fri 20 Sep 2019

    15:50-20:00
    National Portrait Gallery
  • CCF

    Fri 20 Sep 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Third Year trip to Ypres

    Fri 20 Sep 2019

    All Day Event
    Ypres
  • 10 Year Reunion

    Sat 21 Sep 2019

    11:30-14:30
    Hattersley Room
  • Football: Boys' U18A vs King Edward's Witley (away)

    Sat 21 Sep 2019

    12:00-13:30
  • Football: Boys' U18B vs King Edward's Witley (away)

    Sat 21 Sep 2019

    12:00-13:30
  • Football: Boys' U15A vs King Edward's Witley (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:30
  • Football: Boys' U14A vs King Edward's Witley (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:30
  • Football: Boys' U13A vs King Edward's Witley (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:30
  • Hockey: Girls' U16A vs King Edward VI, Southampton (home)

    Sat 21 Sep 2019

    12:30-14:00
  • Hockey: Girls' U16B vs King Edward VI, Southampton (home)

    Sat 21 Sep 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U14A vs King Edward VI, Southampton (away)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:00
  • Hockey: Girls' U14B vs King Edward VI, Southampton (away)

    Sat 21 Sep 2019

    11:15-12:30
  • Hockey: Boys' U13A vs Reeds School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    11:20-12:30
  • Hockey: Boys' U13A vs St Benedit's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    11:00-12:00
  • Hockey: Boys' U13B vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    11:20-12:30
  • Hockey: Girls' U13B vs St Benedict's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    11:00-12:30
  • Hockey: Boys' U13C vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    11:20-12:30
  • Hockey: Girls' U13C vs St Benedict's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:30
  • Hockey: Boys' U13D vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    11:20-12:30
  • Hockey: Boys' U12A vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U12A vs St Benedict's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    09:00-10:30
  • Hockey: Boys' U12B vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U12B vs St Benedict's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    09:00-10:30
  • Hockey: Boys' U12C vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:10-11:30
  • Hockey: Girls' U12C vs St Benedict's School (away)

    Sat 21 Sep 2019

    10:00-11:30
  • Hockey: Boys' U12D vs Reed's School (home)

    Sat 21 Sep 2019

    10:10-11:30
  • CCF Crown Court Service

    Mon 23 Sep 2019

    09:15-12:00
    Kingston
  • Music Society AGM and Music Scholars' Concert

    Tue 24 Sep 2019

    19:00
    Chapel
  • Golf: Mixed Team U18 ISGA Matchplay vs Gordons School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:00-18:30
    Foxhills GC
  • Football: Boys U18A vs Forest School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Latymer Upper School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Football: Boys' U18C vs Latymer Upper School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-16:00
  • Football: Girls' U13A vs Tiffin Girls' School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    16:30-18:00
  • Football: Girls' U12A vs Tiffin Girls' School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    16:30-18:00
  • Golf: 1st vs Gordon's School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Boys' U18A vs Millfield School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U18A vs Millfield School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Millfield School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Millfield School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Millfield School (away)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs St Benedict's School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' U14A vs Grey Court School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U14B vs Grey Court School (home)

    Wed 25 Sep 2019

    16:30-17:30
  • 11+ Information Evening for Year 6 Parents

    Thu 26 Sep 2019

    18:30-21:00
  • Hockey: Girls' U16A vs Headington School (home)

    Thu 26 Sep 2019

    17:00-18:00
  • Hockey: Girls' U14A vs Headington School (home)

    Thu 26 Sep 2019

    17:00-18:00
  • Hockey: Girls' U13A vs Grey Court School (home)

    Thu 26 Sep 2019

    16:30-17:30
  • Hockey: Girls' U13B vs Grey Court School (home)

    Thu 26 Sep 2019

    16:30-17:30
  • European Day of Languages

    Thu 26 Sep 2019

    All Day Event
  • Staff INSET Day (students not required or expected at school)

    Fri 27 Sep 2019

    09:00-16:00
  • Open Day

    Sat 28 Sep 2019

    10:00-15:00
  • Football: Boys' U18A vs Wellingston College (home)

    Sat 28 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Wellington College (home)

    Sat 28 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Wellington College (home)

    Sat 28 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U16A vs Wellington College (away)

    Sat 28 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U15A vs Wellington College (away)

    Sat 28 Sep 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U13A vs Box Hills School (away)

    Mon 30 Sep 2019

    14:40-17:40
  • Kingston Revue Technical Rehearsal

    Mon 30 Sep 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Kingston Revue Technical Rehearsal

    Tue 01 Oct 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Football: Boys' U12A vs Thames Christian College (home)

    Tue 01 Oct 2019

    16:15-17:30
  • Netball: Girls' U12A vs Notre Dame Senior School (home)

    Tue 01 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12B vs Notre Dame Senior School (home)

    Tue 01 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12C vs Notre Dame Senior School (home)

    Tue 01 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Music Workshop

    Tue 01 Oct 2019

    10:00-17:00
    Hall
  • Golf: Mixed Team U18 HMC Foursomes vs Gordons School (away)

    Wed 02 Oct 2019

    14:00-18:30
    Foxhills GC
  • Tea Party (Provisional)

    Wed 02 Oct 2019

    16:00-17:30
    Hawkes
  • Parent Information Evening - Russia Trip

    Wed 02 Oct 2019

    18:00-19:00
    Hall
  • Football: Boys' U18C vs Ewell Castle School (home)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U16A vs Thames Christian College (home)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Golf: 1st vs Gordon's School (away)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-19:00
  • Hockey: Boys' U18A vs St James Senior Boys' School (tbc)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18A vs St George's College, Weybridge (tbc)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs St George's College, Weybridge (tbc)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs St George's College, Weybridge (tbc)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Netball: 1st VII vs Latymer Upper School (away)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Netball: 2nd VII vs Latymer Upper School (away)

    Wed 02 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' U15A vs Grey Court School (home)

    Wed 02 Oct 2019

    16:00-17:30
  • Netball: Girls' U15B vs Grey Court School (home)

    Wed 02 Oct 2019

    16:00-17:00
  • Kingston Revue Dress Rehearsal

    Wed 02 Oct 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Elevate: Study Sensei (Fourth Year)

    Wed 02 Oct 2019

    08:35-09:55
    TBC
  • Elevate: Study Sensei (Fourth Year)

    Thu 03 Oct 2019

    08:35-09:55
    TBC
  • Kingston Revue

    Thu 03 Oct 2019

    19:00-22:00
    Theatre
  • RA Academy Outreach Life-Drawing

    Thu 03 Oct 2019

    09:00-16:00
    Art1
  • Kingston Revue Preparation

    Thu 03 Oct 2019

    16:00-19:00
    Theatre
  • Royal Academy Outreach Life Drawing

    Thu 03 Oct 2019

    09:30-16:00
  • Hockey: Girls' U12A vs Latymer Upper Tournament (away)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12B vs Latymer Upper Tournament (away)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12C vs St George's College, Weybridge (home)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12D vs St George's College, Weybridge (home)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12E vs St George's College, Weybridge (home)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12F vs St George's College, Weybridge (home)

    Fri 04 Oct 2019

    14:30-15:30
  • CCF

    Fri 04 Oct 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • 13+ Registration Deadline and Deadline for 13+ Scholarship and Bursary Applications

    Fri 04 Oct 2019

    12:00
  • Kingston Revue Preparation

    Fri 04 Oct 2019

    16:00-19:00
    Theatre
  • Kingston Revue

    Fri 04 Oct 2019

    19:00-22:00
    Theatre
  • MUN Conference

    Sat 05 Oct 2019

    07:30-18:00
    Reigate Grammar School
  • Hockey: Girls' U16B vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14A vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14B vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13A vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U13B vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U13C vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U13D vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U12A vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U12B vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U12C vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    All Day Event
  • Hockey: Girls' U12D vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 05 Oct 2019

    10:10-11:10
  • Football: Boys' U16A vs Kew House School (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:00-11:00
  • Football: Boys' U15A vs Kew House School (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:00-11:00
  • Football: Boys' U14A vs Kew House School (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:00-11:00
  • Football: Boys' U13A vs Kew House School (away)

    Sat 05 Oct 2019

    10:00-11:00
  • Hockey: Girls' U16A vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 05 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Friends Quiz (Provisional)

    Sat 05 Oct 2019

    19:00-22:30
    Hall
  • Hockey: Girls' U13A vs Latymer Upper Tournament (tbc)

    Mon 07 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U13B vs Latymer Upper Tournament (tbc)

    Mon 07 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Second Year Outward Bound Trip

    Mon 07 Oct 2019

    All Day Event
    Aberdovy
  • Second Year Outward Bound Trip

    Tue 08 Oct 2019

    All Day Event
    Aberdovy
  • Life Drawing

    Tue 08 Oct 2019

    16:00-17:00
    Art1
  • National Poetry Day

    Tue 08 Oct 2019

    All Day Event
    Library
  • UKMT Maths Olympiad for Girls

    Tue 08 Oct 2019

    All Day Event
    TBC
  • Football: Boys' U15A vs Eton College Boys (away)

    Tue 08 Oct 2019

    13:05-14:05
  • Netball: Girls' U12A vs Surbiton High School (home)

    Tue 08 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12B vs Surbiton High School (home)

    Tue 08 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12C vs Surbiton High School (home)

    Tue 08 Oct 2019

    16:30-17:30
  • 5th Yr English Trip

    Wed 09 Oct 2019

    13:00-17:00
    Richmond Theatre
  • Football: Boys' U18A vs Kew House School (home)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Kew House School (home)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18C vs Kew House School (home)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Golf: 1st vs Hampton School (away)

    Wed 09 Oct 2019

    14:00-18:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: 2nd XI vs Reed's School (away)

    Wed 09 Oct 2019

    16:00-17:00
  • Hockey: Girls' U18B vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Ibstock Place School (away)

    Wed 09 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' U15A Surrey Tournament (home)

    Wed 09 Oct 2019

    12:00-15:30
  • Netball: Girls' U14A Surrey Tournament (home)

    Wed 09 Oct 2019

    12:00-15:30
  • Golf: 1st vs Hampton School (away)

    Wed 09 Oct 2019

    14:00-18:30
  • Second Year Outward Bound Trip

    Wed 09 Oct 2019

    All Day Event
    Aberdovy
  • Second Year Outward Bound Trip

    Thu 10 Oct 2019

    All Day Event
    Aberdovy
  • NTLive: One Man, Two Guvnors

    Thu 10 Oct 2019

    19:00-22:30
    Theatre
  • Football: Boys' U15A vs Hampton School (home)

    Thu 10 Oct 2019

    15:30-16:30
  • Netball: Girls' U13A vs Notre Dame Senior School (away)

    Thu 10 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U13B vs Notre Dame Senior School (away)

    Thu 10 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U13C vs Notre Dame Senior School (away)

    Thu 10 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Group Tour

    Thu 10 Oct 2019

    09:00-10:45
    Various
  • CCF

    Fri 11 Oct 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Hockey: Girls' U12A vs Sir William Borlase's Grammar School (away)

    Fri 11 Oct 2019

    15:00-16:00
  • Hockey: Girls' U12B vs William Borlase's Grammar School (away)

    Fri 11 Oct 2019

    15:00-16:00
  • Hockey: Girls' U12C vs William Borlase's Grammar School (away)

    Fri 11 Oct 2019

    15:00-16:00
  • PSA: Wine and Cheese Evening

    Fri 11 Oct 2019

    19:00-22:00
    Hall
  • Second Year Outward Bound Trip

    Fri 11 Oct 2019

    All Day Event
    Aberdovy
  • Football: Boys U18B vs Eton College (away)

    Sat 12 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys U18C vs Eton College (away)

    Sat 12 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    11:00-12:00
  • Hockey: Girls' U16B vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    12:00-13:00
  • Hockey: Girls' U14A vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U14B vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U13A vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U13B vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U13C vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    11:20-12:30
  • Hockey: Girls' U13D vs Wimbledon High School (home)

    Sat 12 Oct 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U12A vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12B vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12C vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    10:00-11:00
  • Hockey: Girls' U12D vs Wimbledon High School (away)

    Sat 12 Oct 2019

    10:00-11:00
  • CCF Competition

    Sun 13 Oct 2019

    07:00-18:00
    Harrow School
  • Life Drawing

    Mon 14 Oct 2019

    16:00-17:00
    Art1
  • Football: Boys' U13A vs Ibstock Place School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U13A vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    15:30-16:30
  • Hockey: Girls' U13B vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    15:30-16:30
  • Hockey: Girls' U13C vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    15:30-16:30
  • Netball: 1st VII vs Tiffin Girls' School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Netball: 2nd VII vs Tiffin Girls' School (home)

    Mon 14 Oct 2019

    16:30-17:30
  • 4th Yr GCSE Geography Trip

    Mon 14 Oct 2019

    08:00-17:00
    Seaford & Birling Gap
  • Sixth Form Open Evening (Internals)

    Tue 15 Oct 2019

    18:30-21:00
    Theatre and Hall
  • Football: Boys' U18A vs City of London Freeman's (home)

    Wed 16 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18B vs City of London Freeman's (home)

    Wed 16 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Football: Girls' U13A vs Putney High School (home)

    Wed 16 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Football: Girls' U12A vs Putney High School (home)

    Wed 16 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Golf: 1st vs Reed's School (away)

    Wed 16 Oct 2019

    14:00-18:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Surbiton High School (tbc)

    Wed 16 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Surbiton High School (tbc)

    Wed 16 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Esher College (home)

    Wed 16 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Golf vs Reeds (away)

    Wed 16 Oct 2019

    14:00-18:30
  • House Drama Technical Rehearsals

    Wed 16 Oct 2019

    16:00-19:00
    Theatre
  • House Drama Technical Rehearsals

    Thu 17 Oct 2019

    16:00-19:00
    Theatre
  • Cross Country: Boys' U15A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Cross Country: Girls' U15A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Cross Country: Boys' U14A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Cross Country: Boys' U14A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Cross Country: Boys' U12A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Cross Country: Girls' U12A Borough Cross Country (away)

    Thu 17 Oct 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18A vs St Teresa's Effingham (home)

    Thu 17 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Hockey: Girls' U16A vs St Teresa's Effingham (home)

    Thu 17 Oct 2019

    16:30-17:30
  • Art Society: Olafur Eliason (Tate Modern)

    Fri 18 Oct 2019

    15:50-20:00
    Tate Modern
  • CCF

    Fri 18 Oct 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • L6 Art Society Trip

    Fri 18 Oct 2019

    13:00-20:00
    Tate Modern
  • House Drama

    Fri 18 Oct 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Sat 19 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Sun 20 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Mandarin Trip to China

    Sun 20 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • Netball: Girls' U15A vs Lady Eleanor Holles (away)

    Sun 20 Oct 2019

    16:30-17:30
  • DofE Gold Qualifying Expedition

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
    Dartmoor
  • Half Term

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
  • Mandarin Trip to China

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • CCF Recruit Camp

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
  • Design Technology Trip

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
    Berlin
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Mon 21 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Design Technology Trip

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
    Berlin
  • CCF Recruit Camp

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
  • Mandarin Trip to China

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • Half Term

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
  • DofE Gold Qualifying Expedition

    Tue 22 Oct 2019

    All Day Event
    Dartmoor
  • DofE Gold Qualifying Expedition

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
    Dartmoor
  • Half Term

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
  • 16+ Registration Deadline and Deadline for 16+ Scholarship and Bursary Applications

    Wed 23 Oct 2019

    12:00
  • Mandarin Trip to China

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • CCF Recruit Camp

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
  • Design Technology Trip

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
    Berlin
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Wed 23 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Moscow & St Petersburg Trip

    Thu 24 Oct 2019

    All Day Event
    Moscow & St Petersburg
  • Design Technology Trip

    Thu 24 Oct 2019

    All Day Event
    Berlin
  • Mandarin Trip to China

    Thu 24 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • Half Term

    Thu 24 Oct 2019

    All Day Event
  • DofE Gold Qualifying Expedition

    Thu 24 Oct 2019

    All Day Event
    Dartmoor
  • DofE Gold Qualifying Expedition

    Fri 25 Oct 2019

    All Day Event
    Dartmoor
  • Half Term

    Fri 25 Oct 2019

    All Day Event
  • Mandarin Trip to China

    Fri 25 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • Mandarin Trip to China

    Sat 26 Oct 2019

    All Day Event
    Beijing & Shanghai
  • Half Term

    Sat 26 Oct 2019

    All Day Event
  • Half Term

    Sun 27 Oct 2019

    All Day Event
  • Italian Trip

    Sun 27 Oct 2019

    All Day Event
    Verona
  • Mandarin Trip to China

    Sun 27 Oct 2019

    All Day Event
    China
  • Senior Rowing Camp

    Sun 27 Oct 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • Senior Rowing Camp

    Mon 28 Oct 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • U14 Hockey Tour

    Mon 28 Oct 2019

    All Day Event
    Holland
  • Italian Trip

    Mon 28 Oct 2019

    All Day Event
    Verona
  • Half Term

    Mon 28 Oct 2019

    All Day Event
  • Half Term

    Tue 29 Oct 2019

    All Day Event
  • Italian Trip

    Tue 29 Oct 2019

    All Day Event
    Verona
  • U14 Hockey Tour

    Tue 29 Oct 2019

    All Day Event
    Holland
  • Senior Rowing Camp

    Tue 29 Oct 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • Senior Rowing Camp

    Wed 30 Oct 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • U14 Hockey Tour

    Wed 30 Oct 2019

    All Day Event
    Holland
  • Italian Trip

    Wed 30 Oct 2019

    All Day Event
    Verona
  • Oxbridge / BMAT Entrance Tests

    Wed 30 Oct 2019

    08:00-18:00
    Hall
  • Half Term

    Wed 30 Oct 2019

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 31 Oct 2019

    All Day Event
  • Italian Trip

    Thu 31 Oct 2019

    All Day Event
    Verona
  • U14 Hockey Tour

    Thu 31 Oct 2019

    All Day Event
    Holland
  • Senior Rowing Camp

    Thu 31 Oct 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • Senior Rowing Camp

    Fri 01 Nov 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • U14 Hockey Tour

    Fri 01 Nov 2019

    All Day Event
    Holland
  • Half Term

    Fri 01 Nov 2019

    All Day Event
  • Senior Rowing Camp

    Sat 02 Nov 2019

    All Day Event
    Banyoles, Spain
  • Footbal: Boys' U13A vs Thames Christiam College (home)

    Mon 04 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' Ist V vs King's College School, Wimbledon (away)

    Mon 04 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Football: Boys' U15A vs Box Hill School (away)

    Tue 05 Nov 2019

    15:30-16:30
  • Hockey: Girls' U14A Surrey Cup (tbc)

    Tue 05 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' U12A vs Grey Court School (home)

    Tue 05 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12B vs Grey Court School (home)

    Tue 05 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Oxbridge Thinking Skills

    Tue 05 Nov 2019

    16:00-18:00
    Hall
  • U6 Politics Conference

    Tue 05 Nov 2019

    07:45-16:30
    British Library
  • Pastoral Session: Online Safety (First Year)

    Tue 05 Nov 2019

    09:00-11:00
    TBC
  • 13+ Admissions Assessments (Eng, Mat, Sci, MFL)

    Wed 06 Nov 2019

    All Day Event
    TBC
  • Hockey: Girls' U18A vs Latymer Upper School (tbc)

    Wed 06 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Latymer Upper School (tbc)

    Wed 06 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Latymer Upper School (tbc)

    Wed 06 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' 1st VI vs The Portsmouth Grammar School (away)

    Wed 06 Nov 2019

    15:15-16:15
  • Netball: Girls' 1st VII vs Claremont Fan Court School (away)

    Wed 06 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 2nd VII vs Claremont Fan Court School (away)

    Wed 06 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Indoor Tournament (away)

    Thu 07 Nov 2019

    16:00-17:00
  • UKMT Senior Maths Challenge

    Thu 07 Nov 2019

    All Day Event
    TBC
  • Fourth Year Parents' Consultation Evening

    Thu 07 Nov 2019

    17:00-20:30
    Various
  • 5th Yr Classics Trip

    Fri 08 Nov 2019

    14:00-21:00
    British Museum & National Gallery
  • CCF

    Fri 08 Nov 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Art Society: Antony Gormley (Royal Academy)

    Fri 08 Nov 2019

    15:50-20:00
    Royal Academy
  • 6thF Art Society

    Fri 08 Nov 2019

    15:50-20:00
    Royal Academy
  • Football: Boys' U18A vs Gordon's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Football: Boys' U18B vs Gordon's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Hockey: Boys' U16A vs The Portsmouth Grammar School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Boys' U16B vs The Portsmouth Grammar School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Boys' U14A vs The Portsmouth Grammar School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Boys' U14B vs The Portsmouth Grammar School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U16A vs Latymer Upper School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U16B vs Latymer Upper School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U15A vs Latymer Upper School (tbc)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U15B vs Latymer Upper School (tbc)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14A vs Latymer Upper School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14B vs Latymer Upper School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    10:00-11:00
  • Hockey: Girls' U14C vs Latymer Upper School (tbc)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13A vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U13B vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U13C vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U13D vs Latymer Upper School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U12A vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12B vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12C vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12D vs Latymer Upper School (home)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Boys' U13A vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    12:00-13:00
  • Hockey: Boys' U13B vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    12:00-13:00
  • Hockey: Boys' U13C vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    12:00-13:00
  • Hockey: Boys' U13D vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    12:00-13:00
  • Hockey: Boys' U12A vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Boys' U12B vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Boys' U12C vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Boys' U12D vs Reed's School (away)

    Sat 09 Nov 2019

    09:00-10:00
  • CCF Remembrance Sunday Service

    Sun 10 Nov 2019

    08:30-13:00
    Kingston
  • Football: Girls' U15A vs Ricards Lodge High School (home)

    Mon 11 Nov 2019

    16:15-17:15
  • Football: Girls' U14A vs Ricards Lodge High School (home)

    Mon 11 Nov 2019

    16:15-17:15
  • Hockey: Girls' U14B U14 Plate (tbc)

    Mon 11 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Football: Girls' U12A vs Grey Court School (away)

    Tue 12 Nov 2019

    16:15-17:15
  • History Lecture

    Tue 12 Nov 2019

    19:00-21:00
    Theatre
  • 6thF Philosophy & Ethics Conference

    Wed 13 Nov 2019

    09:30-14:00
    Bloomsbury Baptist Church
  • Group Tour

    Wed 13 Nov 2019

    09:00-10:45
    TBC
  • Football: Girls' U13A vs Ricards Lodge High School (away)

    Wed 13 Nov 2019

    16:15-17:15
  • Football: Girls' U12A vs Ricards Lodge High School (away)

    Wed 13 Nov 2019

    16:15-17:15
  • Netball: Girls' U15A vs Notre Dame Senior School (away)

    Wed 13 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U14A vs Notre Dame Senior School (away)

    Wed 13 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U14B vs Notre Dame Senior School (away)

    Wed 13 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Roddy Williams' Workshop

    Wed 13 Nov 2019

    16:00-18:00
    Chapel
  • Roddy Williams' Concert

    Thu 14 Nov 2019

    19:00-22:00
    Hall
  • Hockey: Boys' U14A vs RGS, Guildford (away)

    Thu 14 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12C vs St George's College, Weybridge (away)

    Fri 15 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12D vs St George's College, Weybridge (away)

    Fri 15 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12E vs St George's College, Weybridge (away)

    Fri 15 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12F vs St George's College, Weybridge (away)

    Fri 15 Nov 2019

    14:30-15:30
  • CCF

    Fri 15 Nov 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Football: Boys' U16A vs The Harrodian School (away)

    Sat 16 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Football: Boys' U15A vs The Harrodian School (away)

    Sat 16 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Football: Boys' U14A vs The Harrodian School (home)

    Sat 16 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Football: Boys' U13A vs The Harrodian School (home)

    Sat 16 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Hockey: Girls' U16A vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U16B vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14A vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U14B vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U13A vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U13B vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U13C vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U13D vs St George's College, Weybridge (home)

    Sat 16 Nov 2019

    11:20-12:20
  • Hockey: Girls' U12A vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12B vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12C vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U12D vs St George's College, Weybridge (away)

    Sat 16 Nov 2019

    09:00-10:00
  • ABRSM EXAMS

    Mon 18 Nov 2019

    All Day Event
    Chapel
  • Senior Play Build Week

    Mon 18 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Lower Sixth Parents' Consultation Evening

    Mon 18 Nov 2019

    17:30-20:30
    Various
  • Senior Play Build Week

    Tue 19 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • 13+ Interviews

    Tue 19 Nov 2019

    All Day Event
    TBC
  • Economics Conference

    Tue 19 Nov 2019

    09:00-16:00
    Emmanuel Centre
  • Netball: Girls' U12A vs Claremont Fan Court School (away)

    Tue 19 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U12B vs Claremont Fan Court School (away)

    Tue 19 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Football: Boys' U18A vs The Harrodian School (away)

    Wed 20 Nov 2019

    14:00-15:30
  • Football: Boys' U18B vs The Harrodian School (away)

    Wed 20 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Football: Boys' U18C vs The Harrodian School (away)

    Wed 20 Nov 2019

    14:00-15:00
  • Hockey: Girls' U18A vs Beaconsfield High School (home)

    Wed 20 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Beaconsfield High School (home)

    Wed 20 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Beaconsfield High School (home)

    Wed 20 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' U14A vs Lady Eleanor Holles (away)

    Wed 20 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U14B vs Lady Eleanor Holles (away)

    Wed 20 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Senior Play Build Week

    Wed 20 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Senior Play Build Week

    Thu 21 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Football: Boys' U14A vs Eton College (away)

    Thu 21 Nov 2019

    14:30-15:30
  • 16+ Assessments

    Thu 21 Nov 2019

    All Day Event
    Various
  • School Concert

    Thu 21 Nov 2019

    19:00-21:30
    Hall
  • PSA Christmas Fair

    Fri 22 Nov 2019

    16:00-19:30
    Various
  • CCF

    Fri 22 Nov 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • Hockey: Girls' U12A vs Alleyn's School (home)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12B vs Alleyn's School (home)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12C vs Alleyn's School (home)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12D vs Alleyn's School (home)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12E vs Alleyn's School (away)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U12F vs Alleyn's School (away)

    Fri 22 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Senior Play Build Week

    Fri 22 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Senior Play Build Week

    Sat 23 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Senior Play Technical Rehearsal

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-19:00
    Theatre
  • Hockey: Girls' U16A vs Alleyn's School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U15A vs Alleyn's School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U14A vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U14B vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    10:15-11:15
  • Hockey: Girls' U13A vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13B vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13C vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Girls' U13D vs Alleyn's School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    09:00-10:00
  • Hockey: Boys' U13A vs Caterham School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Boys' U13B vs Caterham School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Boys' U13C vs Caterham School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Boys' U13D vs Caterham School (home)

    Sat 23 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Boys' U12A vs Caterham School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Boys' U12B vs Caterham School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Boys' U12C vs Caterham School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    10:30-11:30
  • Hockey: Boys' U12D vs Caterham School (away)

    Sat 23 Nov 2019

    10:30-11:30
  • Senior Play Build Week

    Sun 24 Nov 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Senior Play Technical Rehearsal

    Mon 25 Nov 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Netball: Girls' 1st VII vs Lady Eleanor Holles (home)

    Mon 25 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' 2nd VII vs Lady Eleanor Holles (home)

    Mon 25 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Group Tour

    Tue 26 Nov 2019

    09:00-10:45
    Hall
  • Music Scholars Recital and Music Society AGM

    Tue 26 Nov 2019

    19:00-21:00
    Lovekyn Chapel
  • Senior Play Dress Rehearsal

    Tue 26 Nov 2019

    16:00-22:00
    Theatre
  • Football: Boys' U18A vs Wilson's School (home)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Wilson's School (home)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18C vs Wilson's School (home)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Reigate Grammar School (away)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Reigate Grammar School (away)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Reigate Grammar School (home)

    Wed 27 Nov 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 1st VII Harrodian Tournament (home)

    Wed 27 Nov 2019

    13:30-14:30
  • Senior Play

    Wed 27 Nov 2019

    19:00-22:00
    Theatre
  • Senior Play

    Thu 28 Nov 2019

    19:00-22:00
    Theatre
  • Netball: Girls' U13A vs Tiffin Girls School (away)

    Thu 28 Nov 2019

    16:30-17:30
  • Netball: Girls' U13B vs Tiffin Girls School (away)

    Thu 28 Nov 2019

    16:30-17:30
  • 13+ and 16+ Admissions Decision Meeting

    Thu 28 Nov 2019

    All Day Event
    TBC
  • 5th Yr RP Trip

    Fri 29 Nov 2019

    08:30-16:00
    Bloomsbury Baptist Church
  • Hockey: Girls' U15A Surrey Tournament (tbc)

    Fri 29 Nov 2019

    15:20-16:20
  • CCF

    Fri 29 Nov 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • UKMT Maths British Olympiad 1 and Kangaroo

    Fri 29 Nov 2019

    All Day Event
    TBC
  • Senior Play

    Fri 29 Nov 2019

    19:00-22:00
    Theatre
  • Footbal: Boys' U16A vs Glyn School Boys (home)

    Sat 30 Nov 2019

    10:00-11:00
  • Footbal: Boys' U15A vs Glyn School Boys (home)

    Sat 30 Nov 2019

    10:00-11:00
  • Footbal: Boys' U14A vs Glyn School Boys (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:00-11:00
  • Footbal: Boys' U13A vs Glyn School Boys (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:00-11:00
  • Hockey: Girls' U16A vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U16B vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    10:10-11:10
  • Hockey: Girls' U14A vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U14B vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13A vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U13B vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    13:30-13:30
  • Hockey: Girls' U13C vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U13D vs Reigate Grammar School (home)

    Sat 30 Nov 2019

    12:30-13:30
  • Hockey: Girls' U12A vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:45-11:45
  • Hockey: Girls' U12B vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:45-11:45
  • Hockey: Girls' U12C vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:45-11:45
  • Hockey: Girls' U12D vs Reigate Grammar School (away)

    Sat 30 Nov 2019

    10:45-11:45
  • CCF Range Camp

    Sat 30 Nov 2019

    08:30-17:00
    Pirbright Camp
  • Set Strike

    Mon 02 Dec 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Hockey: Girls' U18A vs SA Touring Side (home)

    Mon 02 Dec 2019

    16:30-17:30
  • Deadline for 11+ Admissions Applications, Bursaries and Scholarships

    Mon 02 Dec 2019

    12:00
  • Deadline for SEN reports

    Mon 02 Dec 2019

    12:00
  • Deadline to request an alternative exam day

    Mon 02 Dec 2019

    12:00
  • 16+ and 13+ Letters Posted Home

    Mon 02 Dec 2019

    All Day Event
  • Set Strike

    Tue 03 Dec 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Set Strike

    Wed 04 Dec 2019

    All Day Event
    Theatre
  • Football: Boys' 4th XI vs Ibstock Place School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18A vs Reed's School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18A vs Ibstock Place School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18B vs Ibstock Place School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys' U18C vs Ibstock Place School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18B vs Reed's School (away)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U18C vs Reed's School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 1st VII vs Claremont Fan Court School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Netball: Girls' 2nd VII vs Claremont Fan Court School (home)

    Wed 04 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Second Year Parents' Consultation Evening

    Thu 05 Dec 2019

    17:30-20:30
    Hall and Theatre
  • Hockey: Girls' U16A vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Thu 05 Dec 2019

    17:00-18:00
  • Hockey: Girls' U14A vs Sir William Borlase's Grammar School (home)

    Thu 05 Dec 2019

    17:00-18:00
  • Hockey: Boys' U15A vs RGS, Guildford (home)

    Thu 05 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Life Drawing

    Thu 05 Dec 2019

    16:00-17:00
    Art1
  • Art Society: Paul Gauguin (National Gallery)

    Fri 06 Dec 2019

    15:50-20:00
  • House CCF

    Fri 06 Dec 2019

    16:00-18:00
    Cage
  • 6thF Art Society

    Fri 06 Dec 2019

    15:50-20:00
    National Gallery
  • Football: Boys' U18A vs Sevenoaks School (home)

    Sat 07 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16A Internal Indoor Tournament (tbc)

    Sat 07 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U16B Internal Indoor Tournament (tbc)

    Sat 07 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U14A Internal Indoor Tournament (tbc)

    Sat 07 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U14B Internal Indoor Tournament (tbc)

    Sat 07 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Girls' U13A vs Epsom College (home)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13B vs Epsom College (home)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13C vs Epsom College (home)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U13D vs Epsom College (home)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U12A vs Epsom College (away)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U12B vs Epsom College (away)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U12C vs Epsom College (away)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Hockey: Girls' U12D vs Epsom College (away)

    Sat 07 Dec 2019

    09:30-10:30
  • Football: Girls' U15A vs Grey Court School (away)

    Mon 09 Dec 2019

    16:15-17:15
  • Service of Lessons and Carols

    Tue 10 Dec 2019

    19:00
    All Saints Church, Kingston
  • Football: Boys: U18A vs Box Hill School (away)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys: U18B vs Box Hill School (away)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Football: Boys: U18C vs Box Hill School (away)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Boys' U18A vs St James Senior Boys' School (tbc)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Boys' U18A vs Reed's School (home)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Hockey: Boys' 2nd XI vs Reed's School (home)

    Wed 11 Dec 2019

    14:30-15:30
  • Term Ends

    Fri 13 Dec 2019

    12:00
  • Paris Cultural Trip

    Fri 13 Dec 2019

    All Day Event
    Paris
  • Senior CU Houseparty

    Fri 13 Dec 2019

    All Day Event
    Oast Houses, Northiam, East Sussex
  • Senior CU Houseparty

    Sat 14 Dec 2019

    All Day Event
    Oast Houses, Northiam, East Sussex
  • Paris Cultural Trip

    Sat 14 Dec 2019

    All Day Event
    Paris
  • Holidays

    Sat 14 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 15 Dec 2019

    All Day Event
  • Paris Cultural Trip

    Sun 15 Dec 2019

    All Day Event
    Paris
  • Senior CU Houseparty

    Sun 15 Dec 2019

    All Day Event
    Oast Houses, Northiam, East Sussex
  • Paris Cultural Trip

    Mon 16 Dec 2019

    All Day Event
    Paris
  • Holidays

    Mon 16 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Tue 17 Dec 2019

    All Day Event
  • Paris Cultural Trip

    Tue 17 Dec 2019

    All Day Event
    Paris
  • Holidays

    Wed 18 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Thu 19 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Fri 20 Dec 2019

    All Day Event
  • 16+ and 13+ Acceptance Deadline

    Fri 20 Dec 2019

    12:00
  • Holidays

    Sat 21 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 22 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Mon 23 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Tue 24 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Wed 25 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Thu 26 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Fri 27 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Sat 28 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 29 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Mon 30 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Tue 31 Dec 2019

    All Day Event
  • Holidays

    Wed 01 Jan 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Thu 02 Jan 2020

    All Day Event
  • Senior Boys Hockey Tour

    Sat 04 Jan 2020

    All Day Event
    Dublin
  • Senior Boys Hockey Tour

    Sun 05 Jan 2020

    All Day Event
    Dublin
  • Senior Boys Hockey Tour

    Mon 06 Jan 2020

    All Day Event
    Dublin
  • Staff INSET

    Mon 06 Jan 2020

    08:15-15:50
    Various
  • 11+ Entrance Examinations

    Tue 07 Jan 2020

    08:00-17:00
    Various
  • Spring Term Begins

    Wed 08 Jan 2020

    08:35-16:50
  • Fifth Year Trial Examinations

    Wed 08 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 08 Jan 2020

    18:30-21:30
    Theatre
  • Fifth Year Trial Examinations

    Thu 09 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Fifth Year Trial Examinations

    Fri 10 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • MFL Spanish Play: First and Second Year (Provisional)

    Fri 10 Jan 2020

    08:35-11:00
    Theatre
  • 6thF Art Society

    Fri 10 Jan 2020

    15:50-20:00
    Royal Academy
  • Alternative Date for 11+ Entrance Exams

    Sat 11 Jan 2020

    08:00-17:00
    Various
  • 10+ Entrance Examination

    Sat 11 Jan 2020

    08:00-16:00
    Various
  • Fifth Year Trial Examinations

    Mon 13 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Fifth Year Trial Examinations

    Tue 14 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Pastoral Talk: Parent Consultation on RSE (TBC)

    Tue 14 Jan 2020

    19:00-21:00
    Theatre
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 15 Jan 2020

    18:30-21:30
    Theatre
  • Fifth Year Trial Examinations

    Wed 15 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Fifth Year Trial Examinations

    Thu 16 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Fifth Year Trial Examinations

    Fri 17 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Fifth Year Trial Examinations

    Sat 18 Jan 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Third Year Parents' Consultation Evening

    Tue 21 Jan 2020

    17:00-21:00
    Various
  • Elevate: Ace Your Exams (Fourth Year)

    Tue 21 Jan 2020

    08:35-09:55
    TBC
  • Elevate: Ace Your Exams (Fifth Year)

    Wed 22 Jan 2020

    08:35-09:55
    TBC
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 22 Jan 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • MFL: French Play - First and Seconds (Provisional)

    Thu 23 Jan 2020

    08:35-11:00
    Theatre
  • Lovekyn Recital - Piano

    Fri 24 Jan 2020

    13:20-14:00
    Chapel
  • 6thF Art Society

    Fri 24 Jan 2020

    15:50-20:00
    Tate Britain
  • Quintin Head of the River Race

    Sat 25 Jan 2020

    09:00
    Tideway
  • 11+ and 10+ Interview Day

    Sat 25 Jan 2020

    08:00-16:00
    Various
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 29 Jan 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • Careers Evening

    Thu 30 Jan 2020

    19:00-21:30
    Various
  • Hampton Head of the River Race

    Sat 01 Feb 2020

    08:00
    Hampton
  • Middle School Play Set Build

    Mon 03 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Fifth Year Parents' Evening

    Mon 03 Feb 2020

    17:30-21:00
    Various
  • Middle School Play Set Build

    Tue 04 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Tea Party (Provisional)

    Tue 04 Feb 2020

    16:00-17:30
    Hawkes
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 05 Feb 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • Middle School Play Set Build

    Wed 05 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Middle School Play Set Build

    Thu 06 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Jazz Night

    Thu 06 Feb 2020

    19:00-21:30
    Hall
  • Middle School Play Set Build

    Fri 07 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Middle School Play Set Build

    Sat 08 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Middle School Play Set Build

    Sun 09 Feb 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 12 Feb 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • Middle School Play

    Wed 12 Feb 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • Middle School Play

    Thu 13 Feb 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • Middle School Play

    Fri 14 Feb 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • Ski Trip

    Sat 15 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Classics Trip to Sorrento & Pompeii

    Sat 15 Feb 2020

    All Day Event
    Sorrento
  • Netball & Cricket Tour

    Sat 15 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Netball & Cricket Tour

    Sun 16 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Classics Trip to Sorrento & Pompeii

    Sun 16 Feb 2020

    All Day Event
    Sorrento
  • Ski Trip

    Sun 16 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Ski Trip

    Mon 17 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • CCF Range Camp

    Mon 17 Feb 2020

    All Day Event
    Longmoor Camp
  • Half Term

    Mon 17 Feb 2020

    All Day Event
  • Classics Trip to Sorrento & Pompeii

    Mon 17 Feb 2020

    All Day Event
    Sorrento
  • Netball & Cricket Tour

    Mon 17 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Netball & Cricket Tour

    Tue 18 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Half Term

    Tue 18 Feb 2020

    All Day Event
  • CCF Range Camp

    Tue 18 Feb 2020

    All Day Event
    Longmoor Camp
  • Ski Trip

    Tue 18 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Ski Trip

    Wed 19 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Half Term

    Wed 19 Feb 2020

    All Day Event
  • Netball & Cricket Tour

    Wed 19 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Netball & Cricket Tour

    Thu 20 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Half Term

    Thu 20 Feb 2020

    All Day Event
  • Ski Trip

    Thu 20 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Ski Trip

    Fri 21 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Half Term

    Fri 21 Feb 2020

    All Day Event
  • Netball & Cricket Tour

    Fri 21 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Netball & Cricket Tour

    Sat 22 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Ski Trip

    Sat 22 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Ski Trip

    Sun 23 Feb 2020

    All Day Event
    Jasper, Canada
  • Netball & Cricket Tour

    Sun 23 Feb 2020

    All Day Event
    Abu Dhabi/Dubai
  • Upper Sixth Trial Examinations

    Mon 24 Feb 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Upper Sixth Trial Examinations

    Tue 25 Feb 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 26 Feb 2020

    18:30-21:30
    Theatre
  • Pastoral Session (RSE) for First Year (Provisional TBC)

    Wed 26 Feb 2020

    09:00-11:00
    Theatre
  • Pastoral Session (RSE) for Second Year (Provisional TBC)

    Wed 26 Feb 2020

    11:00-13:00
    Theatre
  • Upper Sixth Trial Examinations

    Wed 26 Feb 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Upper Sixth Trial Examinations

    Thu 27 Feb 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Upper Sixth Trial Examinations

    Fri 28 Feb 2020

    09:00-16:00
    Hall
  • Lovekyn Recital - Strings

    Fri 28 Feb 2020

    13:20-14:00
    Chapel
  • Second Year Vaccinations (Boys and Girls)

    Fri 28 Feb 2020

    09:30-15:50
    TBC
  • Higher Education Evening

    Mon 02 Mar 2020

    19:00-21:30
    Hall
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 04 Mar 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • World Book Day

    Thu 05 Mar 2020

    All Day Event
    Library
  • LAMDA Examinations

    Sat 07 Mar 2020

    08:30-18:00
    Hall, Studio & Green Room
  • GCSE Geography Trip

    Mon 09 Mar 2020

    07:00-19:00
    Bristol
  • Choral Society Rehearsal

    Wed 11 Mar 2020

    18:30-21:30
    Hall
  • Kingston Head of the River Race

    Sat 14 Mar 2020

    08:00
    Thames
  • Choral Society Concert

    Sat 14 Mar 2020

    19:30-21:30
    TBC
  • Elevate: Memory Mnemonics (Fourth Year)

    Mon 16 Mar 2020

    08:35-09:55
    TBC
  • Elevate: Memory Mnemonics (Fifth Year)

    Tue 17 Mar 2020

    08:35-09:55
    TBC
  • Schools' Head of the River Race

    Wed 18 Mar 2020

    08:00
    Tideway
  • National Junior Sculling Head

    Thu 19 Mar 2020

    08:00
    Eton Dorney
  • National Indoor Junior Rowing Championships

    Sun 22 Mar 2020

    08:00
    TBC
  • ABRSM EXAMS

    Mon 23 Mar 2020

    All Day Event
    Chapel
  • Spring Concert

    Tue 24 Mar 2020

    19:00-21:30
    Hall
  • House Swimming Gala

    Wed 25 Mar 2020

    11:00-14:00
  • MFL German Play - First and Second (Provisional)

    Thu 26 Mar 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Spring Term Ends

    Fri 27 Mar 2020

    15:50
  • Holidays

    Sat 28 Mar 2020

    All Day Event
  • JCU

    Sat 28 Mar 2020

    All Day Event
    Isle of Wight
  • Geography trip to Iceland

    Sun 29 Mar 2020

    All Day Event
    Iceland
  • Spanish Cultural Trip

    Sun 29 Mar 2020

    All Day Event
    Madrid
  • JCU

    Sun 29 Mar 2020

    All Day Event
    Isle of Wight
  • Holidays

    Sun 29 Mar 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Mon 30 Mar 2020

    All Day Event
  • JCU

    Mon 30 Mar 2020

    All Day Event
    Isle of Wight
  • Choir & Chamber Music Tour

    Mon 30 Mar 2020

    All Day Event
    Barcelona, Spain
  • Spanish Cultural Trip

    Mon 30 Mar 2020

    All Day Event
    Madrid
  • Geography trip to Iceland

    Mon 30 Mar 2020

    All Day Event
    Iceland
  • Geography trip to Iceland

    Tue 31 Mar 2020

    All Day Event
    Iceland
  • Spanish Cultural Trip

    Tue 31 Mar 2020

    All Day Event
    Madrid
  • Choir & Chamber Music Tour

    Tue 31 Mar 2020

    All Day Event
    Barcelona, Spain
  • JCU

    Tue 31 Mar 2020

    All Day Event
    Isle of Wight
  • Holidays

    Tue 31 Mar 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Wed 01 Apr 2020

    All Day Event
  • Choir & Chamber Music Tour

    Wed 01 Apr 2020

    All Day Event
    Barcelona, Spain
  • Spanish Cultural Trip

    Wed 01 Apr 2020

    All Day Event
    Madrid
  • Geography trip to Iceland

    Wed 01 Apr 2020

    All Day Event
    Iceland
  • Spanish Cultural Trip

    Thu 02 Apr 2020

    All Day Event
    Madrid
  • Choir & Chamber Music Tour

    Thu 02 Apr 2020

    All Day Event
    Barcelona, Spain
  • Holidays

    Thu 02 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Fri 03 Apr 2020

    All Day Event
  • Choir & Chamber Music Tour

    Fri 03 Apr 2020

    All Day Event
    Barcelona, Spain
  • Holidays

    Sat 04 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 05 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Mon 06 Apr 2020

    All Day Event
  • CCF Adventure Training Camp

    Mon 06 Apr 2020

    All Day Event
    Sennybridge
  • CCF Adventure Training Camp

    Tue 07 Apr 2020

    All Day Event
    Sennybridge
  • Holidays

    Tue 07 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Wed 08 Apr 2020

    All Day Event
  • CCF Adventure Training Camp

    Wed 08 Apr 2020

    All Day Event
    Sennybridge
  • CCF Adventure Training Camp

    Thu 09 Apr 2020

    All Day Event
    Sennybridge
  • Holidays

    Thu 09 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Fri 10 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Sat 11 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 12 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Mon 13 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Tue 14 Apr 2020

    All Day Event
  • Pre Season Tennis Camp

    Tue 14 Apr 2020

    All Day Event
    Newquay
  • Pre Season Tennis Camp

    Wed 15 Apr 2020

    All Day Event
    Newquay
  • Holidays

    Wed 15 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Thu 16 Apr 2020

    All Day Event
  • Pre Season Tennis Camp

    Thu 16 Apr 2020

    All Day Event
    Newquay
  • Holidays

    Fri 17 Apr 2020

    All Day Event
  • Staff INSET

    Fri 17 Apr 2020

    08:15-16:00
    Various
  • Holidays

    Sat 18 Apr 2020

    All Day Event
  • Holidays

    Sun 19 Apr 2020

    All Day Event
  • Lower Sixth Trial Examinations

    Mon 20 Apr 2020

    08:35-15:50
    Hall
  • Summer Term Begins

    Mon 20 Apr 2020

    08:35-15:50
  • Pastoral Talk: (TBC)

    Tue 21 Apr 2020

    19:00-21:00
    Theatre
  • Lower Sixth Trial Examinations

    Tue 21 Apr 2020

    08:35-15:50
    Hall
  • Lower Sixth Trial Examinations

    Wed 22 Apr 2020

    08:35-15:50
    Hall
  • Lower Sixth Trial Examinations

    Thu 23 Apr 2020

    08:35-15:50
    Hall
  • Lower Sixth Trial Examinations

    Fri 24 Apr 2020

    08:35-15:50
    Hall
  • First Year Parents' Consultation Evening

    Mon 27 Apr 2020

    17:30-21:00
    Various
  • Second Year Vaccinations (Boys and Girls)

    Fri 01 May 2020

    09:30-14:00
    TBC
  • Lower Sixth Parents' Consultation Evening

    Thu 07 May 2020

    17:30-21:00
    Various
  • Bedford Amateur Regatta

    Sat 09 May 2020

    All Day Event
    Bedford
  • Junior Play Set Build

    Mon 11 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Junior Play Set Build

    Tue 12 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Music Leavers' Soiree

    Tue 12 May 2020

    19:00
    Chapel
  • Junior Play Set Build

    Wed 13 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Junior Play Set Build

    Thu 14 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Junior Play Set Build

    Fri 15 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Lovekyn Recital Woodwind and brass

    Fri 15 May 2020

    13:20-14:00
    Chapel
  • Thames Ditton Regatta

    Sat 16 May 2020

    All Day Event
    Thames Ditton
  • Junior Play Set Build

    Sat 16 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Junior Play Set Build

    Sun 17 May 2020

    All Day Event
    Theatre
  • Music Workshop

    Tue 19 May 2020

    09:00-13:00
    Hall
  • Junior Play

    Wed 20 May 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • Junior Play

    Thu 21 May 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • National Schools' Regatta (provisional)

    Thu 21 May 2020

    All Day Event
    Eton, Dorney
  • German Trip to Boppard

    Fri 22 May 2020

    All Day Event
    Boppard
  • National Schools' Regatta

    Fri 22 May 2020

    All Day Event
    Eton Dorney (TBC)
  • Junior Play

    Fri 22 May 2020

    19:00-22:00
    Theatre
  • National Schools' Regatta

    Sat 23 May 2020

    All Day Event
    Eton Dorney (TBC)
  • German Trip to Boppard

    Sat 23 May 2020

    All Day Event
    Boppard
  • German Trip to Boppard

    Sun 24 May 2020

    All Day Event
    Boppard
  • National Schools' Regatta

    Sun 24 May 2020

    All Day Event
    Eton Dorney (TBC)
  • Half Term

    Mon 25 May 2020

    All Day Event
  • German Trip to Boppard

    Mon 25 May 2020

    All Day Event
    Boppard
  • National Schools' Regatta (provisional)

    Mon 25 May 2020

    All Day Event
    Eton, Dorney
  • German Trip to Boppard

    Tue 26 May 2020

    All Day Event
    Boppard
  • Half Term

    Tue 26 May 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Wed 27 May 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 28 May 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Fri 29 May 2020

    All Day Event
  • Lovekyn Recital - Singers

    Fri 05 Jun 2020

    13:20-14:00
    Chapel
  • School Exam Week (First to Fourth Year)

    Mon 08 Jun 2020

    08:35-15:50
    Various
  • School Exam Week (First to Fourth Year)

    Tue 09 Jun 2020

    08:35-15:50
    Various
  • School Exam Week (First to Fourth Year)

    Wed 10 Jun 2020

    08:35-15:50
    Various
  • School Exam Week (First to Fourth Year)

    Thu 11 Jun 2020

    08:35-15:50
    Various
  • School Exam Week (First to Fourth Year)

    Fri 12 Jun 2020

    08:35-15:50
    Various
  • Tea Party (Provisional)

    Wed 17 Jun 2020

    16:00-17:30
    Hawkes
  • Somerville College Oxford Visit (Fifth Year)

    Wed 17 Jun 2020

    All Day Event
    Oxford
  • PSA Ball

    Fri 19 Jun 2020

    18:30-23:59
    TBC
  • Second Year Vaccinations (Girls)

    Fri 19 Jun 2020

    09:30-14:00
    TBC
  • Henley Women's Regatta

    Fri 19 Jun 2020

    All Day Event
    Henley
  • Henley Women's Regatta

    Sat 20 Jun 2020

    All Day Event
    Henley
  • Henley Women's Regatta

    Sun 21 Jun 2020

    All Day Event
    Henley
  • L6th Biology Field Trip

    Sun 21 Jun 2020

    All Day Event
    Leeson House, Swanage
  • First Year Outward Bound Trip

    Sun 21 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • First Year Outward Bound Trip

    Mon 22 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • L6th Biology Field Trip

    Mon 22 Jun 2020

    All Day Event
    Leeson House, Swanage
  • Fifth Year Work Experience

    Mon 22 Jun 2020

    All Day Event
    Various
  • ABRSM EXAMS

    Mon 22 Jun 2020

    All Day Event
    Chapel
  • Fifth Year Work Experience

    Tue 23 Jun 2020

    All Day Event
    Various
  • L6th Biology Field Trip

    Tue 23 Jun 2020

    All Day Event
    Leeson House, Swanage
  • First Year Outward Bound Trip

    Tue 23 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • House Music

    Tue 23 Jun 2020

    19:00
    Hall
  • Fourth Year Parents' Consultation Evening

    Wed 24 Jun 2020

    17:30-21:00
    Various
  • First Year Outward Bound Trip

    Wed 24 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • L6th Biology Field Trip

    Wed 24 Jun 2020

    All Day Event
    Leeson House, Swanage
  • Fifth Year Work Experience

    Wed 24 Jun 2020

    All Day Event
    Various
  • CV Workshop (Chamber of Commerce) for Fourth Year

    Wed 24 Jun 2020

    12:00-15:00
    Hall
  • Fifth Year Work Experience

    Thu 25 Jun 2020

    All Day Event
    Various
  • Lovekyn Recital - 1st years

    Thu 25 Jun 2020

    13:20-14:00
    Chapel
  • First Year Outward Bound Trip

    Thu 25 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • Upper Sixth Graduation and Ball

    Fri 26 Jun 2020

    18:00-23:59
    Hall
  • First Year Outward Bound Trip

    Fri 26 Jun 2020

    All Day Event
    Loch Eil, Scotland
  • Fifth Year Work Experience

    Fri 26 Jun 2020

    All Day Event
    Various
  • Visit to Advertising Agency

    Fri 26 Jun 2020

    All Day Event
    TBC
  • Provisional Dates: Lower Sixth Geography Field Trip to the Isle of Arran

    Sun 28 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • A Level Geography Field Trip

    Sun 28 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • A Level Geography Field Trip

    Mon 29 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • Provisional Dates: Lower Sixth Geography Field Trip to the Isle of Arran

    Mon 29 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • Sports Day

    Mon 29 Jun 2020

    13:00-19:00
    Ditton Field
  • Junior Prize Giving

    Tue 30 Jun 2020

    19:00
    Hall
  • Provisional Dates: Lower Sixth Geography Field Trip to the Isle of Arran

    Tue 30 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • Henley Royal Regatta

    Tue 30 Jun 2020

    All Day Event
    Henley upon Thames
  • A Level Geography Field Trip

    Tue 30 Jun 2020

    All Day Event
    Arran
  • A Level Geography Field Trip

    Wed 01 Jul 2020

    All Day Event
    Arran
  • Henley Royal Regatta

    Wed 01 Jul 2020

    All Day Event
    Henley
  • First Year trip to Warwick Castle

    Wed 01 Jul 2020

    08:00-16:30
    Warwick Castle
  • Provisional Dates: Lower Sixth Geography Field Trip to the Isle of Arran

    Wed 01 Jul 2020

    All Day Event
    Arran
  • Provisional Dates: Lower Sixth Geography Field Trip to the Isle of Arran

    Thu 02 Jul 2020

    All Day Event
    Arran
  • Henley Royal Regatta

    Thu 02 Jul 2020

    All Day Event
    Henley
  • A Level Geography Field Trip

    Thu 02 Jul 2020

    All Day Event
    Arran
  • Henley Royal Regatta

    Fri 03 Jul 2020

    All Day Event
    Henley
  • Summer Term Ends (12:00)

    Fri 03 Jul 2020

    12:00-12:00
  • Henley Royal Regatta

    Sat 04 Jul 2020

    All Day Event
    Henley
  • Henley Royal Regatta

    Sun 05 Jul 2020

    All Day Event
    Henley
  • Multi Sport trip to Spain

    Mon 06 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Multi Sport trip to Spain

    Tue 07 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Multi Sport trip to Spain

    Wed 08 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Multi Sport trip to Spain

    Thu 09 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Multi Sport trip to Spain

    Fri 10 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Multi Sport trip to Spain

    Sat 11 Jul 2020

    All Day Event
    Spain
  • Staff INSET

    Tue 01 Sep 2020

    08:15-15:50
    Various
  • New Student Induction and Lower Sixth

    Wed 02 Sep 2020

    08:35-15:50
    Various
  • Autumn Term Begins

    Thu 03 Sep 2020

    08:35-15:50
  • Half Term

    Mon 19 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Tue 20 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Wed 21 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 22 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Fri 23 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Sat 24 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Sun 25 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Mon 26 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Tue 27 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Wed 28 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 29 Oct 2020

    All Day Event
  • Half Term

    Fri 30 Oct 2020

    All Day Event
  • Oxbridge / BMAT Entrance Tests

    Wed 04 Nov 2020

    08:00-18:00
    Hall
  • Autumn Term Ends

    Wed 16 Dec 2020

    08:35-15:50
  • Staff INSET

    Tue 05 Jan 2021

    08:15-15:50
    Various
  • 11+ Entrance Examination

    Wed 06 Jan 2021

    08:15-16:00
    Various
  • Spring Term Begins

    Thu 07 Jan 2021

    08:35-15:50
  • Half Term

    Mon 15 Feb 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Tue 16 Feb 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Wed 17 Feb 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 18 Feb 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Fri 19 Feb 2021

    All Day Event
  • Spring Term Ends

    Fri 26 Mar 2021

    08:35-15:50
    Various
  • Staff INSET

    Fri 16 Apr 2021

    08:15-15:50
    Various
  • Summer Term Begins

    Mon 19 Apr 2021

    08:15-15:50
    Various
  • Bank Holiday

    Mon 03 May 2021

    00:05-23:55
  • Half Term

    Mon 31 May 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Tue 01 Jun 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Wed 02 Jun 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Thu 03 Jun 2021

    All Day Event
  • Half Term

    Fri 04 Jun 2021

    All Day Event
  • Summer Term Ends (12:00)

    Fri 02 Jul 2021

    08:35-15:50
  • Oxbridge / BMAT Entrance Tests

    Wed 03 Nov 2021

    08:00-18:00
    Hall
  • Oxbridge / BMAT Entrance Tests

    Wed 02 Nov 2022

    08:00-18:00
    HALL